Цілеспрямований індивідуальний підхід

(Targeted Individual Autism Treatment)

це унікальна методика створена для зменшення чи повного зникнення симптомів аутизму  і інших захворювань аутичного спектру, основана на розумінні індивідуальних біохімічних та патологічних процесів пацієнта. 

Аутизм і інші порушення спектру є складною комплексною проблемою, яку не так просто вирішити. В основі таких порушень лежить генетична схильність пацієнта, на тлі якої під впливом різних зовнішніх і внутрішніх факторів виникають метаболічні порушення, які в свою чергу приводять до імунних розладів, виникнення інфекційних вогнищ, оксидативного стресу, розладів метилювання, нейрозапалення, погіршення детоксу, зміни обміну нейромедіаторів, мітохондріальної дисфункції і в кінцевому до появи клінічної картини аутичних розладів, синдрому гіперактивності і зниженої уваги, ПАНДАС, обсесивно-компульсивних розладів, порушення мовлення і відставання в розвитку.

Спрямований вплив на ці порушення та зовнішні чинники разом із корекцією біохімічних патологічних змін, виявлених в результаті проведення тестування та лабораторних аналізів, приводить до поступового відновлення здоров’я та зникнення симптомів характерних для аутизму та інших хронічних захворювань.

Тут немає стандартних протоколів. Кожна дитина є унікальним окремим організмом, який вимагає такого ж відношення в діагностиці та у відновленні здоров’я. І це завжди видно у процесі відновлення дитини. У центрі цього процесу завжди є дитина, а не протокол. А за допомогою різних досліджень та терапевтичних втручань досліджуються індивідуальні особливості роботи систем та органів дитини, можливості вплинути на ці особливості та змінити їх роботу в потрібному напрямку з метою відновлення здоров’я.

У своїй роботі для більш ефективного та результативного процесу діагностики та лікування я використовую різноманітні інструменти. Найперше це тестування стану організму по волоссю пацієнта, що дає багато потрібної інформації і можливість робити діагностику як віддалено так і в кабінеті, а також розуміння які конкретно аналізи і обстеження необхідні для пацієнта. А дальше вже можна сформувати рекомендації і почати лікування пацієнта не чекаючи результатів аналізів. В рекомендації можуть входити різні дієти, вітамінотерапія, корекція мітохондріальної дисфункції, виведення важких металів та корекція мінералів, корекція метилювання та детоксу, корекція оксидативного стресу та інші. Всі ці терапії підбираються індивідуально для кожного пацієнта на основі тестування і якщо потрібно, то і додаткових аналізів, і спрямовані на відновлення порушених функцій, покращення соціальної взаємодії, покращення мовних навичок, покращення сенсорних порушень.

Процес корекції і відновлення розбитий на етапи. Етапність залежить від індивідуального стану кожної дитини, її патологічних біохімічних змін і дозволяє зменшити медикаментозне навантаження на пацієнта і на його ресурси чи ресурси батьків. Так етап за етапом ми відновлюємо здоров’я дитини. Позитивні зміни вже видно через один-два місяці роботи.

Методика є доступною для будь-кого і з будь-якої точки планети, оскільки використовує в своїй роботі авторську методику тестування стану організму по його волоссю і/або сучасні лабораторні дослідження, для проведення яких збирається дослідний матеріал дома і відсилається в лабораторію в США компанією Федекс. Деякі аналізи можуть здаватися по місцю проживання. Також методика є комфортною і безпечною для пацієнта, так як в основному використовується натуропатія, гомеопатія, нутріціологія, не має уколів і інших медичних маніпуляцій, є супровід спеціаліста, і є ефективною (в цьому можна переконатися заглянувши на сторінку “Відгуки”).

Що включає в себе індивідуальний підхід

Дієти

Дієта це спеціально підібраний раціон за кількістю, хімічним складом, енергетичною цінністю (калорійністю), за кулінарною обробкою, а також режимом харчування з профілактичною чи лікувальною метою. Сьогодні існує близько сотні різноманітних дієт. Проте є близько тринадцяти, які я з успіхом використовую враховуючи індивідуальні біохімічні особливості пацієнтів.

Нутрігеномікс

Це досить молода наука яка вивчає вплив  різних нутрієнтів на активність генів на рівні епігенетики, генетики і системної біології. Тобто продукти харчування можуть “вмикати” чи “вимикати” конкретні гени, тим самим активуючи конкретні фізіологічні процеси, сприяючи цим розвитку чи виліковуванню від різноманітних захворювань та патологій.

Функціональна медицина

Досить новий напрямок медицини, що намагається шукати першопричини виникнення захворювань у взаємодії зовнішніх факторів середовища з внутрішніми факторами і впливом стилю життя на них. 

Гомеопатія

Один із видів альтернативної медицини основоположником якого є німецький лікар Самюель Ганеман. Вже більше 200 років доказує свою ефективність незважаючи на те, що офіційна медицина стверджує про недоказовість і неефективність цього методу.

Рослинні протигрибкові, противірусні, протибактеріальні засоби

Рослинний світ нашої планети налічує велику кількість лікарських рослин. Більше 60% фармацевтичних ліків створено з рослинної сировини. Лікарські трави можна вживати тривалий час без побічної дії, характерної для фармацевтичних препаратів. Тому від початку свого існування людство користувалося цією мудрістю природи для збереження і відновлення здоров’я.

CEASE терапія і лікування післявакцинальних порушень

СEASE терапія це метод лікування винайдений голандським гомеопатом Тінусом Смітом для лікування дітей з аутизмом, синдромом гіперактивності і іншими поведінковими розладами. 

Корекція роботи нейромедіаторів

Нейромедіатори це біологічно активні хімічні речовини якими спілкуються нервові клітини між собою. Можуть запускати ланцюг біохімічних реакцій впливаючи на активність різних нервових клітин і цілих відділів нервової системи. 

Корекція роботи тучних клітин

Тучні клітини, інша назва мастоцити, це вид лейкоцитів що беруть участь в різноманітних імунних реакціях. Їхня акивація може сприяти таким захворюванням як астма, алергія, запальні захворювання кишечника, аутоімунні розлади.

Корекція мітохондріальної дисфункції

Мітохондрії це частини клітини що виробляють енергію. Тому їх часто називають “клітинними електростанціями”. Процеси, що в них проходять, дуже чутливі до різноманітних впливів. Це все відбивається на роботі мітохондрій, що може спричинити мітохондріальну дисфункцію. 

Різноманітні протоколи (Коімбра, SCIA, біофільм протокол і ін.)

Є багато різноманітних протоколів, які можуть з успіхом використовуватися і в хворих з аутичними проявами, в залежності від нявності тих чи інших порушень при яких ці протоколи використовуються. 

Детокс і хелювання

Детокс – це процес самоочищення організму від токсинів та продуктів метаболізму, що в ньому утворюються. Проте складна екологічна ситуація, незбалансований раціон, постійні стреси в організмі приводять до накопичення так званих “токсинів” в організмі людини, що може привести до інтоксикації. В цьому випадку різні методики, що стимулюють процеси детоксу в організмі, можуть допомогти зменшити або прибрати цілком інтокискацію.

Сімейна та індивідуальна психотерапія

Багато типів терапевтичних підходів, які ефективно використовуються для лікування різних захворювань у підлітків і молодих людей, також можуть допомогти людям з аутизмом і їхнім сім’ям. Когнітивно-поведінкова терапія та релаксаційна терапія були визнані ефективними для лікування тривоги, депресії та гніву, супутніх аутизму. 

Нутрітивна корекція (амінокислоти, ферменти, вітаміни, мінерали та ін.)

Комплексні лікувальні протоколи з використанням ферментів, амінокислот, вітамінів, мінералів та інших речовин доказали свою ефективність для пацієнтів з аутизмом, синдромом гіперактивності, затримкою розвитку та інших станах. 

При яких захворюваннях такий підхід ефективний

Нижче наведно неповний перелік захворювань та патологічних станів які досить добре піддаються корекції цілеспрямованим індивідуальним підходом з меншим чи більшим ступенем успіху.

  • Аутизм
  • СДУГ синдром (синдром гіперактивності і зниженої уваги)
  • Дисфункція наднирників
  • Затримка психічного розвитку
  • Затримка мовного розвитку
  • PANS, PANDAS (дитячий аутоімунний нейропсихічний розлад асоційований зі стрептококом)
  • SPD (sensory processing disorders) або порушення сенсорної чутливості
  • СFD (недостатність фолатних рецепторів)
  • CIRS (chronic snflammatory response syndrome) або хронічне запальне мультисистемне враження організму
  • Аутоімунні процеси
  • Сенсорні розлади
  • Порушення уваги
  • Безсоння і проблеми зі сном
  • Панічні атаки, агресія, самоагресія, страхи
  • Астма
  • Хронічний синусит
  • Мітохондріальна дисфункція
  • Захворювання травної системи (рефлюкс, синдром подразненого кишківника, синдром надлишкового розростання бактеріальної чи грибкової флори в тонкому кишечнику, інше)
  • Екзема
  • Різні алергії і харчова непереносимість
  • Синдром хронічної втоми
  • Гормональні розлади
  • Хр. запальні захворювання
  • Нейробореліоз і ко-інфекції
  • Пліснява і мікотоксини
  • Паразитарні інфекції
  • Інтоксикація важкими металами
  • Розсіяний склероз
  • Псоріаз
  • Кандидоз і інші грибкові захворювання
  • Синдром неспокійних ніг
  • Захворювання щитовидної залози
  • Інші захворювання

Цілеспрямований індивідуальний підхід – безпечний і надійний спосіб відновлення здоров’я

Для отримання консультації заповніть свої дані і відправте або пишіть на Viber чи Whatsapp (+380992336601).

15 + 15 =